Bursa Emlak

Bursa Emlak

Beynil Yatırım Bursa’da 2020 Yılından Bu Yana Ciddi Yatırımlara İmza Atmış Yeni Bir Firma Olsa da Köklü Bir Geçmişe Sahip Türkiye’de Ciddi Yatırım Yapmak İsteyen Yerli Ve Yabancı Vatandaşlara Kaliteli Hizmet Sunmaktadır. Türkiye Ekonomisi Yatırım Yönünden Gün Geçtikçe Önde Gelen Avrupa Ülkelerine Nazaran Daha Başarılı Bir Büyüme Gerçekleştiriyor.

Neden TÜRKİYE’De Yatırım Yapmalıyım

Dünyanın Önde Gelen Firmalarından Uluslararası Para Fonu Bilinen Adı İle (İMF) Türkiye’nin 2021 Yılında %6 Büyüyeceği Konusunda Açıklama Yaptı Bursa Emlak (OECD) Türkiye 2021 Raporuna Göre Türkiye Ekonomisi Hızla Büyümeye Devam Ediyor. Ve Türkiye’deki Yatırım Riskinin Oldukça Hızlı Bir Şekilde Düştüğünü Söylüyor. Bu Ne demek Oluyor? Türkiye’de Yatırım Yapan Yatırımcıların Yatırımlarını Ciddi Manada Değerleneceği Anlama Geliyor.

Bursa’ da nelere yatırım yapılır ?

Bursa Yatırım Türkiye Dünyanın Ticaret Yolu Üzerinde Bulunan İklim Ve Ulaşım Bakımından Hızlı Bir Yatırım Merkezidir. İklim Olarak 4 Mevsim Yaşanan Ülkede Toprak Ürün Kalitesi Oldukça Yüksektir. Yatırım Yapılacak Gıda Ürünleri Başında Fındık, Fıstık, Elma, Patates, Domates, Ay Çiçek Yağı, Ceviz, Buğday, Portakal, Mandalina, Çay, Zeytin Gibi Gıda Ürünleri Ülkede Diğer Ülkelere Göre Ciddi Derecede Kaliteli Ve Doğal Yönlü Yetiştirilmektedir. Ve İhracat Yönünden de Alım Ve Ulaşım Çok Rahattır. Bunun Yanı Sıra Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Almış Olduğu Kararlara Göre Yabancı Yatırımcılara Ciddi Kolaylıklar Sunulmaktadır Ülkede Ev Arsa Mülk Satın Alımları Konusunda Yatırımcılara Vatandaşlık Verilmektedir. Dileyen Minimum 250.000 $ Değerinde Taşınmaz Yatırım Yaparsa Yani Toprak Ev Arsa Alımı Yapar İse Türk Vatandaşı Olabilmektedirler. Ve Bu Vatandaşlardan Olan Çocuklarda Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olabilmektedir. Ömür Boyu Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olarak Kalırlar Ve Türk Vatandaşlarının Sahip Olduğu Tüm Haklara Sahip Olurlar Türkiye’de Şuan Ciddi Manada Mülk Emlak Satışı Mevcuttur Yabancı Yatırımcıların En Çok Tercih Ettiği Yatırım Genelde Ev Ve Arsa Oluyor Bunu İhracat Yönünden Gıda Takip Ediyor Sağlık Ve Teknoloji Yönünden de Yatırımcılara Tüm İmkanlar Sunulmuştur. Bursa Emlak Beynil Yatırım Olarak Yatırım Yapmak İsteyen Tüm Yatırımcılara Her Konuda Yardım Etmekteyiz.

02244522006
Whatsapp
Konum
ArabicAzerbaijaniEnglishPersianTurkish
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Bursa Tel Çit Sistemleri
Mermer Granit Kesim Makinaları